PRAWO JAZDY

OSK RECORD - SZKOŁA NAUKI JAZDY RECORD

Szkoła nauki jazdy RECORD działa pod nową nazwą w zakresie kursów prawa jazdy kategorii B. Kierownik OSK ma prawie 20 letnie doświadczenie  w prowadzeniu  szkoleń nie tylko w w zakresie kategorii B  na terenie Poznania i okolic.

JAKIE UPRAWNIENIA POSIADAMY

Posiadamy uprawnienia w zakresie kategorii praw jazdy:
B,B+E,
C,C+E,
D,
T.
Takie doświadczenie, sprawdzone w praktyce metody nauczania, dobra organizacja pracy, pozwalają na skuteczne przygotowanie kursantów do egzaminu państwowego. Dbamy, aby w przyjaznej atmosferze zachować indywidualne podejście do każdego kursanta . Nasz samochód do nauki jazdy to KIA RIO. Jeśli pragniesz skutecznie przygotować się do egzaminu na prawo jazdy kat. B w Poznaniu zapraszamy. Ważna jest dla nas nie tylko efektywność, ale także przyjazna atmosfera podczas całego trwania kursu.

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje pełen sukces!

Nauka jazdy odbywa się profesjonalnie i jest dostosowana do indywidualnych umiejętności osoby szkolonej. Jeśli chcesz zdać egzamin na prawo jazdy, ale jednocześnie chcesz nauczyć się zasad poruszania się po drodze, sztuki kierowania samochodem bez obaw i strachu przyjdź do Nas ! Prawo jazdy, w dzisiejszych czasach jest niezbędne, daje niezależność, poczucie swobody, a przede wszystkim jest wymagane przez pracodawców. Dobre podstawy przygotowania do jazdy samochodem to jak dobry fundament każdego domu.
Close Menu